Модул ABCU-5710RZ 1000BASE-T 1.25 GBD SFP мед RJ-45 1550NM 100M AVAGO SFP оптически однорежимный


Етикети: 10g sfp, модул gpon, оптичен модул sfp, двухшпиндельный sfp модул, sfp ubiquiti, модул влакна hp sfp, модул SX sfp, единичен режим sfp, влакна sfp, sfp.

38.64лв. 42.92лв.
  • В наличност
  • u17192


Добре дошли в SeeMe Technology Co., LTD отстъпка за търговия на едро?Още стаи детайли?Цитат на спецификациите?Целият от нашите продукти осигуряват една гаранция за качеството на годината.За повече информация или технически въпрос, моля, свържете се с SeeMe service.

Благодарим за SeeMe Technology Co., ООД

Начин На Плащане: Ескроу Услуга

Ако имате въпроси относно плащането, моля, не се колебайте да се свържете с нас.

1. моля, проверете адреса си преди приключването на плащане.Ако искате да внесете някакви промени, моля, свържете се с нас.

2. проследяване на номер ще бъде нова версия на Unique-Latest.cam след като вашият детайл е потопен.

Ние не носим отговорност за всякакви митнически такси, данъци или такси, които са от вашата страна.За повече информация, моля, свържете се с местната митница или от нас.

3. Ако не се получи своята стока, в рамките на 30 дни, моля, веднага се свържете с нас за помощ.Ние ще отговорим с 24 часа.

1. Ние поддържаме високи стандарти за качество и се стремим към 100% удовлетвореност на клиента.

2. Вашият пет звезден положителен отзив изключително важен за нас.Моля, свържете се с нас веднага, ако не сте доволни от нашия продукт или услуга, ние ще ви предложим най-добрият начин за решаване на този проблем.

3. Ако не сте получили от нас няма новини в рамките на 24 часа, моля, проверете вашите имейли в пощенската си кутия.И опитайте се да се свържете с нас чрез търговски мениджър, електронна поща или телефон.Ние сме винаги тук, за да се направи всичко възможно за вас.Нека заедно да построим здрави, позитивно и процъфтяваща общност Али.


  • Дължина на вълната: 1550nm
  • Тип Connector: Хибриден
  • Материал: мед sfp
  • търговска марка: SMTE
  • Състояние: Ново и оригинално
  • Произход: CN(произход)
  • Номер На Модела: ABCU-5710RZ
  • Тип На Фибри: Единичен Режим
  • Тип Кабел: Однорежимный
  • Съвместим: Авайя


Напишете отзив

Свързани продукти